MUDr. Martin Klein - odborný garant diéty Profidiet
Lekárska poradňa

Mudr. Martin Klein

Martin je odborným garantom proteínovej diéty Profidiet a odpovedá na vaše otázky v našej poradni. Zaoberá sa zdravou výživou a redukciou hmotnosti už niekoľko rokov a dosahuje veľké úspechy.

Chcete pod jeho vedením tiež úspešne dosiahnuť zmenu životného štýlu a stravovania ako už niekoľko stoviek ľudí? Neváhajte sa ho opýtať v našej poradni a svoju odpoveď dostanete už do 24-48 hodín.

Poradňa proteínovej diéty

Opýtajte sa otázku nášho odborného garanta na proteínovu diétu.
Najpraktickejšie búdu zverejnené v zozname otázok.
Napíšte Otázku

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Silvia

Dobry den , chcela by som sa vas spytat plar veci. Som po porode jeden rok a mam problem s nadvahou Pocas tehotenstva som pribrala okolo 30 kil a neviem to dat dole . Teraz vazim 88 kil mozno aj 90 . Chcela by som mat svoju povodnu vahu 60-65 kil. Pros viete mi poradit co mam robit ??

Dobrý deň,My pracujeme s redukčným programom Profidiet, s ktorým dosahujeme nemalé úspechy. Ak máte záujem o osobnú konzultáciu, kde Vám budú vysvetlené všetky princípy redukčného programu, kontaktujte centrum, ktoré Vám z hľadiska lokality najviac vyhovuje. Vyškolený terapeut Vám nastaví redukčný program presne podľa Vašich potrieb.

Jana

Dobry den, prosim Vas, ja som po diete 6 mesiacov a za den zjem dost vela druhov ovocia,je to v poriadku alebo to treba nejako obmedzit? A este by ma zaujimali racio chlebiky,tie pufovane-je tam napisane ze 22g obsahuje sacharidy18,1 a z toho cukor 0,2 a tuk je len 0,1.Je to vhodne jest,ci nie,dakujem

Dobrý deň,Ovocie je zdravé, avšak s množstvom to netreba preháňať, pretože obsahuje rýchle cukry. Veľa druhov nie je principiálne problém, ak si strážite množstvo. Pufované chlebíky neodporúčam konzumovať vôbec. So zdravou výživou nemajú nič spoločné.

Imelda

Dobrý den, je možné se obrátit na nějakého lékaře či výž. spec. s problémem hubnutí v rámci Vašeh o redukčního programu v Praze. Kde je možné si Vaše výrobky zakoupit a kolik stojí? Děkuji.

Dobrý deň,V českej verzii www.profidiet.sk je sekcia "Centrá", kde nájdete kontaky na špecializované centrá, ktoré pôsobia na území Česka. Tam Vám poskytnú všetky informácie.

Dana Vykopalová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či v 2.fáze je možné zaradiť aj desiatu, takže by bolo 4 proteínové jedlá a jedno pravé jedlo?Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,Áno, je to možné.

Monika

Pán doktor co hovorite na nekaloricke ochucovadla Walden Farms? Je mozne ich zaradit do diety na spestrenie jedal? Ak ano tak od ktorej fazy? Dakujem za odpoved

Dobrý deň,S produktami Walden Farms nemám osobné skúsenosti ale principiálne by sa dalo povedať, že pokiaľ si klient nájde doplnkové produkty, ktorými si redukčný program oživí bez toho aby zloženie týchto produktov zasiahlo do nutričného zloženia produktov Profidiet a metabolického nastavenia v konkrétnej fáze, je to v poriadku

Vitajte na stránkach Profidiet

Proteinová diéta Profidiet = chudnutie vďaka ketóze príjemné chudnutie v 4. fázach.

Vitajte na stránkach Profidiet

Proteinová diéta Profidiet = chudnutie vďaka ketóze príjemné chudnutie v 4. fázach.

Vitajte na stránkach Profidiet

Proteinová diéta Profidiet = chudnutie vďaka ketóze príjemné chudnutie v 4. fázach.

Zadajte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácií. Dostanete dočasný odkaz pre obnovenie hesla.